Menu Zavrieť

O NÁS

DRAČIA LÉGIA TRENČÍN je prvý klub športu dračích lodí na Slovensku. Oficiálne vznikol ako občianske združenie v roku 2008, prvú účasť na športovom podujatí pod týmto názvom však absolvovala naša posádka už v roku 2006. Poslaním klubu je prevádzkovanie a šírenie športu dračích lodí, ako aj jeho dobrého mena.

Náš klub úspešne pôsobí na domácej i medzinárodnej scéne. Pyšniť sa môžme radou skvelých umiestnení a titulmi. Medzi tie najjagavejšie však patrí 21 medailí z majstrovstiev sveta a Európy, z toho zhodne po 6 titulov majstrov sveta a majstrov Európy.

V našich radoch pôsobia skúsení borci z kanoistického prostredia, i úplní začiatočníci, vo veku od 15 do 75 rokov. Vždy do našej partie privítame radi nové tváre, ktoré majú chuť venovať sa vodným športom a neboja sa vody. Základom úspechu je ú nás tím a tímová práca, nakoľko dračie lode ako športové odvetvie je “najtímovejším” športom na svete. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vieme pripraviť tréningový proces pre všetkých od individuálnych tréningov začiatočníkov, až po prípravu posádok pre najvyššie podujatia.

Ak Vás dračie lode zaujali neváhajte nás kontaktovať. Zázemie a podmienky pre šport, či odreagovanie u nás nájdu jednotlivci i celé skupiny. Tréning si môžte skúsiť spolu s našou posádkou, resp. môžte sa stať priamo jedným z našich členov. Ak je Vás viac radi vám pripravíme tréning, alebo plavbu pre celú vašu partiu kamarátov či kolegov formou teambuildingu, spolu s množstvom doplnkových aktivít, jedla a pitia presne podľa vašich predstáv.